Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Абетка вчителя

0

Ефективність навчання значною мірою залежить від вибору вдалих форм організації навчальної діяльності учнів та здатності вчителя правильно підготувати й провести урок, враховуючи специфіку навчального предмета та вікових особливостей школярів, а молодому вчителю допоможе творчо готуватися до кожного уроку, здійснювати емоційний вплив на учнів, підтримувати інтерес до навчання, забезпечувати інтелектуальний розвиток, формувати навички взаємодії з іншими учасниками навчального процесу.
У даному посібнику детально розглянуто типи уроків та їх структура. Посібник знайомить із новими підходами до організації навчання – інтерактивними технологіями, що допоможуть учителеві зробити процес навчання цікавим, різноманітним, ефективним. «Абетка вчителя» містить детальний опис інтерактивних вправ, які можна застосувати на кожному з етапів уроку, допоможуть учителеві урізноманітнити урок, зробити його цікавим для учнів, підтримувати увагу школярів на належному рівні впродовж усього уроку – від початку до завершення.

Автор: 

Чорна Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів, Юрченко Н. І. Заступник директора з НВР КЗО "Циганівська ЗШ І-ІІІ ступенів", Раївської с/р Синельниківського району.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід