Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


розробка уроку Україна в Першій світовій війні

0

Методична розробка лекційного заняття з елементами проблемності на тему: «Україна в роки Першої світової війни» призначена для викладачів історії України ВНЗ І-ІІ р.а. та загальноосвітніх шкіл.
На етапі Мотивація навчальної діяльності проаналізовано передумови, причини та характер Першої світової війни та вказано на особливості участі саме України в майбутньому театрі воєнних дій. Перед студентами також було поставлено проблемне питання.
На етапі Вивчення нового матеріалу, застосовуючи метод роботи в групах, та метод проектів розглядаються Україна в геополітичних планах країн Антанти і Троїстого союзу, ставлення населення і політиків до війни, заснування Головної Української Ради та Союзу визволення України та формування легіону українських січових стрільців.
На етапі Підсумок заняття студенти розв'язують проблемне питання за допомогою методу Мікрофон.
До даного заняття створена презентація, яка унаочнює матеріал та підвищує продуктивність праці навчальної роботи. При підготовці до заняття враховані різні види роботи, зокрема, такі як, робота зі словником, робота з документами, самостійна робота, вирішення проблемних завдань.
Зміст викладеного матеріалу відповідає навчальній програмі.

Автор: 

Гулак Інна Василівна, викладач Ніжинського медичного коледжу

Отримати сертифікат

Користувацький вхід