Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Блочно-тематичне планування на 2017-2018 навчальний рік в групі раннього дошкільного віку «Метелики»

0

Ознайомити дітей з правом на ім’я. Навчити застосовувати це право в житті. Виховувати почуття самоповаги і поваги до інших. Формувати уявлення про сім’ю. Знати імена своїх батьків. Виховувати повагу до членів своєї родини. Підтримувати інтерес до життя в дитячому садку. Виховувати почуття поваги до співробітників дитячого садку і доброзичливе ставлення до однолітків.
«Кришталева зимонька» II Тема: «Вітаємо тебе, зимонько!»
Формувати в дітей уявлення про пору року – зиму. Вчити розповідати про зиму за ілюстраціями та внаслідок спостережень. Розширювати та поглиблювати знання про зимові явища природи, ознайомити зі снігом та його властивостями. Давати знання про те, що взимку вода замерзає та перетворюється в лід. Ознайомити з якостями льоду. Розвивати пізнавальний інтерес до природи. Виховувати любов до природи та зимових явищ.
III Тема: «Дякуємо господарю за турботу» (свійска птиця та тварини).
Ознайомити дітей зі свійскими птахами та тваринами, їх назвою та виглядом. Вправляти у звуконаслідуванні тварин і птахів, відтворення їх рухів та характерних повадок. Виховувати дбайливе ставлення до свійських тварин і птахів.
IV Тема: «Зима іде, свята веде»
Ознайомити дітей зі святами, які наближаються. Дати дітям елементарні уявлення про святкування Нового року та новорічних свят. Вчити повторювати коротенькі віршики, співати пісні. Залучати дітей до участі в прикрашанні групової кімнати перед новорічним святом. Розвивати інтерес до свята. Виховувати бажання спільно переживати позитивні емоції.

Автор: 

Безволенко Світлана Вікторівна,
вихователь дітей раннього дошкільного віку
ДНЗ № 4 "Росинка", м. Лисичанськ

Отримати сертифікат

Користувацький вхід