Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Екологія. Тестовий контроль знань з теми «Проблема забруднення природного середовища»; тестова програма Test-W2

1

Тестовий контроль знань з теми «Проблема забруднення природного середовища» (тестова програма Test-W2;інструкція, відповіді додаються);
Для проведення тестування потрібно виконати такі дії:
• запустити файл Test-W2.exe ;
• натиснути кнопку «Відкрити тест»;
• у вікні діалогу знайти та відкрити папку «ЕЛЕКТРОННИЙ ТЕСТ»;
• знайти та відкрити файл потрібного тесту (Проблема забруднення природного середовища) - з’явиться діалогове вікно «Авторизація»;
• ввести з клавіатури своє прізвище, ім’я та клас, натиснути кнопку «Прийняти» – розпочнеться тестування.
Програма Test-W2 послідовно виводить на екран запитання вибраного тесту та пропонує на кожне 4 варіанти відповідей, 1 з яких правильний. Послідовність виведення на екран питань із тесту, розташування варіантів відповідей на сусідніх комп’ютерах різна. Таким чином, кожен учень одержує відмінну від сусідів послідов¬ність запитань і варіантів відповідей. Учневі потрібно послідовно клацнути 1 варіант з відповідей, який він вважає правильними, доки не стане доступною кнопка «Наступне запитання» (почорніє напис). Для переходу до наступного запитання потрібно клацнути на цій кнопці.
Якщо при підготовці тесту у вікні редактора був встановлений прапо-рець «Діагностика», варіанти відповіді будуть негайно позначатися на полі ліворуч значками:  – правильно;  – неправильно.
Праворуч на екрані знаходиться діаграма, яка показує відсоток правильних відповідей від встановленої кількості завдань. Відповідно до цього відсотку виставляється оцінка за вибраною шкалою. Оцінка і це відношення з кожною правильною відповіддю учня збільшуються, доки не набудуть остаточного значення після відповіді на останнє запитання.
Питання, які залишилися без відповіді за браком часу, зараховуються як такі, на які отримано неправильні відповіді. Відповідно, зменшується відсоток правильних відповідей та оцінка.
Після відповіді на останнє запитання замість напису «Наступне питання» з’явиться «Натисніть, щоб одержати кінцевий результат...», після клацання на ньому з’являється вікно з результатами тестування: кількість правильних відповідей, допущених помилок, шкала оцінювання та оцінка в балах (див. малюнок).
Після проходження тесту прізвище, ім’я та клас учня, дата, час і одержана оцінка заносяться у протокол.Після натискання на кнопку «Повідомте результат учителю!» всі вікна закриваються. Для нового тестування потрібно знову повто¬рити описані вище дії. Оцінка виставляється відповідно до вибраної шкали згідно з відсотком правильних відповідей за 12-бальною шкалою. Оцінка 12 балів не ставиться, оскільки комп’ютерні тести не містять творчих завдань.
Для перегляду результатів тестування потрібно:
• запустити файл Test-W2.exe;
• натиснути кнопку «Результати» – відкриється протокол результатів проведених тестувань ;
• після перегляду закрити вікно.
Якщо тестування завершене примусово – натиснута кнопка  у вікні програми Test-W2, то у протокол заноситься оцінка 0 балів.

Автор: 

Гачкало Світлана Яківна, Золотоніська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа № 3 Золотоніської міської ради Черкаської області, вчитель біології та екології

Отримати сертифікат

Користувацький вхід