Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Конспект урок та презентація на тему: "Що я зазвичай їм на сніданок"

0

Урок з теми “Що я зазвичай їм на сніданок“ складено відповідно до вимог навчальної програми з іноземних мов для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, Державного стандарту початкової освіти та НМК для 4-го класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови (автори: М. Ростоцька, О. Карп’юк).
Фонетична зарядка “The Meal Song” вводить учнів в іншомовну атмосферу, завдяки чому вони можуть спілкуватися англійською мовою упродовж усього уроку.
Розпитуючи своїх товаришів що вони зазвичай їдять на сніданок та розповідаючи про це Незнайкові учні згадують лексику з теми «Їжа», а також вправляються у вживанні неозначених займенників та дієслова have 3 особи однини у Present Simple.
Працюючи з прислів’ями з теми учні розуміють, що саме прислів’я містять в собі мудрість багатьох поколінь наших пращурів.
Знайомлячись з текстом для аудіювання “English Tea” вони дізнаються про особливості чаювання в Англії. Післятекстові тестові завдання та завдання “Complete” перевіряють рівень сформованості навичок аудіювання.
А читаючи текст про Білла учні дізнаються про особливості харчових традицій в країні, мову якої вони вивчають.
Таким чином ми бачимо, що даний урок сприяє розвитку навичок говоріння, формуванню лексико-граматичної та соціокультурної компетенції, вчить учнів переносити отримані ЗУН в нову ситуацію.

Автор: 

Корецька Алла Веніамінівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід