Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Конспект уроку та презентація на тему "Зимові види спорту"

0

Урок з теми “Зимові види спорту” складено відповідно до вимог Навчальної програми з іноземних мов, Державного стандарту початкової загальної освіти та НМК для 4-ого класу загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови та відповідає вимогам комунікативно-ситуативного підходу до навчання з урахуванням особистісно-орієнтованого підходу до навчання.
Фонетична зарядка, яка пропонується учням на початку уроку вводить їх в іншомовну атмосферу, нагадує здобувачам освіти назви зимових видів спорту.
Пісня “In the snow”, що пропонується увазі дітей сприяє розвиткові навиків аудіювання та релаксації учнів, а також актуалізації опорних знань учнів про модальне дієслово “Can”, готує їх до складання міні-діалогів з опорою ГС з модальним дієсловом Can (питальна форма):
Can you skate?
Yes, I can.
No, I can’t.
А складання міні-діалогу з опорою на ГС: Let’s… учні вчаться запрошувати своїх товаришів до прогулянки на свіжому повітрі, займаючись при цьому зимовими розвагами.
Завдання “Complete” сприяють розвитку навиків діалогічних та монологічних повідомлень.
Текст, який пропонується учням для читання готує їх до виконання домашнього завдання, а саме: відповісти на запитання з тексту.
Таким чином ми бачимо, що після цього уроку учні зможуть розповісти, що вони можуть (вміють) робити взимку та запитати товаришів, що можуть та вміють робити взимку вони. Вони також можуть запросити своїх друзів на прогулянку на свіже повітря
Після читання тексту учні готові відповісти на запитання з тексту.
Рефлексія, яка проведена в кінці уроку доводить, що мета уроку досягнута.

Автор: 

Корецька Алла Веніамінівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід