Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методична розробка "Мультимедійні презентації – гідна альтернатива електронному підручнику"

0

Нині, так само як і десять років тому, ми вирішуємо питання впливу інформатизації на навчальний процес, оскільки вторгнення інформаційних технологій у сферу освіти з мультимедіа, телекомунікаційними, дистанційними засобами навчання вимагає дидактичного осмислення їх використання у навчальному процесі. Інформатизація освіти – це наукові основи створення, експертизи і використання освітніх електронних засобів навчання. Тут ще існують деякі невирішені питання: адекватність таких засобів реаліям навчального процесу, підвищення рівня науковості, смислової і стилістичної культури засобів інформатизації, необхідність інтерфейсного, технологічного та інформаційного зв’язку між окремими освітніми виданнями і ресурсами тощо.
Упровадження мультимедійних технологій навчання дає змогу поєднувати вивчення курсу з прикладами із практики. Досвід використання мультимедійних технологій в навчальному процесі показав, що вони сприяють підвищенню в учнів інтересу до предмета вивчення, поліпшенню його засвоєння, а також зростанню обсягу знань.
Саме тому одним з актуальних напрямів упровадження інформаційних технологій у навчальний процес є мультимедійні презентаційні технології.

Автор: 

Дмитренко Алла Володимирівна
майстер виробничого навчання ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м. Кобеляки

Отримати сертифікат

Користувацький вхід