Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Козицький А. - Геноцид та політика масового винищення цивільного населення у XX ст. (причини, особливості, наслідки) (2012) PDF

Пропонована праця - це ґрунтовне дослідження. Зібраний у ній матеріал вирізняється високою науковістю (зокрема, щодо представлення різних поглядів на дискусійні проблеми), глибокою аргументованістю стосовно фактичного матеріалу, переконливістю висновків автора.
Книжка Андрія Козицького - це унікальний посібник, своєрідна енциклопедія, у якій подано вичерпну інформацію про репресивну політику влади різних країн у XX столітті. У книзі ламаються стереотипи про багато подій, явищ та речей. Наприклад, про міфологізовану постать Б.Шоу, який є одним зі зразків “моральності” в літературі XX сторіччя, хоча загалом відзначався винятковою аморальністю та подвійними стандартами. Коли Б.Шоу, який відвідав СРСР 1933 p. у розпал Голодомору, європейські журналісти запитали про голод, він із властивим собі цинізмом відповів, що ніколи і ніде не їв так смачно, як у СРСР. Про розрекламованого “безкорисливого” Оскара Шиндлера, і на противагу, про замовчуваного Хаїма Румковського і єврейську поліцію в гетто. Про скандальну фотовиставку Інституту соціальних досліджень з Гамбурґа “Злочини вермахту”, де на частині фотографій, що повинні були демонструвати злочини нацистів, були зафіксовані злочини, що вчинив НКВС у червні 1941 р. у Бориславі, Золочеві, Львові, Тернополі. Що низку фальсифікованих свідчень про нібито причетність до масового винищення євреїв українських націоналістів свідомо сфабрикували комуністичні спеціальні служби СРСР. Що додатковим мотивом депортації татар з Криму зі звинуваченнями у співпраці з нацистами, був проект створення на етнічноочищеній території Єврейської автономної республіки.

Видавництво : Львів: «Літопис»
Рік видання : 2012
ISBN : 978-966-8853-16-6
Сторінок : 608
Формат : PDF
Розмір файлу : 70 MB
Мова : Українська

Скачати книгу

Автор: 

Козицький А.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід