Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методична розробка уроку на тему: "Надихаючи покоління" присвячена 2012 року спорту та здорового способу життя в Україна

0
Анотація
до першого уроку знань на тему:
«Надихаючи покоління»,
присвяченого 2012 року спорту та здорового способу життя в Україніiv>

Позакласна робота в ПТНЗ є важливим напрямком формування в учнів активної життєвої позиції для трудового й громадського самовизначення та самореалізації, для максимального задоволення власних потреб в інтелектуальному, духовному, культурному й моральному розвитку особистості.
На базі професійно – технічного училища № 4 м. Полтави щорічно проводиться перший урок знань для учнів І курсу - учнів, які переступили поріг навчального закладу вперше, з метою отримання не тільки теоретичних знань, але й професійних навичок і умінь. На такому заході ми намагаємося на прикладах і досягненнях наших учнів, випускників, працівників надихнути майбутніх робітників вести здоровий спосіб життя, стійке бажання бути здоровими, займатися спортом, прагнути до вищих звершень і здобутків. В ході уроку, присвяченого 2012 року спорту та здорового способу життя в Україні, учні І курсу знайомляться з історією спортивного життя України і Полтавщини. Такий урок, де розвивається та виховується в учнів спортивна культура, як складова загальної культури людини та формуються навички здорового способу життя, можна використовувати як виховний захід на протязі навчального року з метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою і спортом.
Сама специфіка професійно-технічних навчальних закладів з їх особливим учнівським контингентом формує і специфічну мету таких виховних заходів, а саме: формування особистості учня, якому властиві працьовитість, любов до обраної професії, гуманістична орієнтованість, висока громадянськість, спрямованість на професійний успіх, залучення учнів до активних занять фізичною культурою і спортом та розвиток уміння протистояти шкідливим звичкам.

Автор: 

Власенко Юлія Володимирівна, викладач математики, класний керівник, Професійно - технічне училище № 4 м. Полтави
Криворотько Катерина Валентинівна, викладач фізики, класний керівник, Професійно - технічне училище № 4 м. Полтави

Отримати сертифікат

Користувацький вхід