Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Свято Матері

0

Мамо! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж, чиїми грудьми вигодувано цілий світ. Це най-перше слово, мовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці. У травні ,коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка ,теплий весняний вітер приносить свято матері, яке народилося в далекій Філадельфії. Молода американка Анна Джервіс раптово втратила свою матір. Анна звернулася з листом до президента Америки і запропонувала раз на рік ,навесні, вшановувати матір. Цю ідею підтримали у світі. Мамо! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж, чиїми грудьми вигодувано цілий світ. Це най-перше слово, мовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці. У травні ,коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка ,теплий весняний вітер приносить свято матері, яке народилося в далекій Філадельфії. Молода американка Анна Джервіс раптово втратила свою матір. Анна звернулася з листом до президента Америки і запропонувала раз на рік ,навесні, вшановувати матір. Цю ідею підтримали у світі. Вперше в Україні це свято відзначили у 1929 році. Потім його заборонили. А з 1990 року свято Матері повернулося в Україну і святкується у другу неділю травня . Відеопрезентація «З Днем Матері» В- Хто вас дітки щиро любить ? І цілує і голубить , І вкладає ніжно спати ? Д- Мати, мати . В- Хто вас береже від злого? Й заспокоїть ніжним словом . Хто гаразд вам все віддати ? Д- Мати, мати . В- Хто до школи в добрий час Вас привів сюди до нас Щоб вас розуму навчати ? Д- Мати, мати . Тож давайте для ваших матусь заспіваємо пісню («Рідна матусенько»)
1 дитина- Чому так багато довкола тепла?
Це мамине свято весна принесла.
2дитина- Мама, як і сонечко, лиш одна буває.
Пестить і голубить нас, розуму навчає.
3 дитина- Снилось мені ясне сонце, що в хаті світило,-
А то лише моя мама дивилася мило. 4 дитина- Снилась мені ягідка, як мед солоденька.
А то мене цілувала мама дорогенька.
5 дитина- Я люблю тебе матусю і за тебе я молюся
Рано, ввечері, щодня. Щоб здорова ти була.
Ведуча: Мати! Матуся! Ненька! З цим словом асоціюється все добре, щире, людське. Це людина, перед якою ми завжди будемо в боргу, будемо цілувати її руки, які пестили нас у дитинстві, чия душа завжди іде з нами по життю, підтримує нас у хвилини радості і печалі.
Тільки мама нічого не пошкодує для своєї дитини. Це вона у хвилини небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину. Віддасть усю свою мудрість, тепло свого серця, своє здоров’я.
Любов материнська не знає кордонів, страху, сумнівів. Вона очищає нас, зігріває. Мати тяжко страждає, якщо її дітей спіткало лихо, і розквітає, стає молодшою, веселішою, коли бачить щасливими своїх дітей.
Слово «мама» росте з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розквітає квітка.
Все, що є в нас найкращого, все від неї, від рідної матері. Якби ви тільки знали, як мало потрібно матері для щастя. Щоб ви були здорові, щоб не скупилися на добрі, ніжні слова, щоб цілували матусю не тільки у свята, а завжди, коли зустрічаєтеся з нею. І скільки б не було людині років 5 чи 50, їй завжди потрібна мама.
5 дитина- Матусю, дай руки твої поцілую,
За шийку тебе обніму,
І щічки погладжу,
Ти знаєш, матусю,
Як сильно тебе я люблю?
6 дитина- Мамо, добре, що ти є ніжне сонечко моє!
Від твоєї теплоти, так і хочеться рости…
Найгарнішу, найдобрішу,- я люблю тебе найбільше!
І коли дорослим стану, теж любить не перестану!
Бо ріднішої ніж ти, в цілім світі не знайти!
Добре, мамо, що ти є,- тепле сонечко моє!
Пісня «Квіти для матусі»

Ведуча: Діти, ви знаєте, що мами є не тільки у людей, а й у тварин, а зараз подивіться казку про те, як маленьке курчатко маму шукало. ( к а з к а ) Ведуча: Сьогодні на нашому святі присутні почесні гості . Це молоді, красиві, любі наші бабусі. Адже бабусі, це також матері наших батьків. Недаремно кажуть, що діти-це діти, а онуки-це справжні діти. Тож дорогі наші, милі бабусі. Щиро вітаємо вас з цим світлим материнським святом. Добра вам щастя, довгих років життя, терпіння і любові від своїх дітей та онуків. І хай ця любов повернеться до вас сторицею. 7 дитина- Бабусенько мила, бабусенько рідна, Онукам та дітям ти дуже потрібна. 8 дитина- Вітаємо любу бабусю зі святом, Бажаємо щастя, здоров’я багато. ( Cценка « Бабушки-старушки» ) Гра «Впізнай дитину за дотиком». ---Гра « Збери квіточку» . ---Гра-естафета « Підміталочка». Ведуча: Дорогі наші матері ! Від щирого серця вітаємо вас з цим прекрасним весняним святом- Днем Матері! Бажаємо вам добра і здійснення материнських мрій і надій . Радості вам, вдячності від дітей, синівської любові і тепла. Хай Бог дає вам сили та спокою, щасливої долі на рідній землі, здоров’я на довгі літа . (Відеопрезентація «Квіти для мами» ) Ведуча: Любов над нами сонцем світить , Ми гріємось в її теплі . Вклонімось вдячно мамам діти, Низесенько, аж до землі . А зараз, діти, привітайте своїх мам подарунками.

Автор: 

Тищук Леся

Отримати сертифікат

Користувацький вхід