Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методична розробка уроку з технічного креслення на тему: "Перерізи і розрізи. Призначення, класифікація перерізів, правила їх виконання"

0

Методична розробка за темою: «Перерізи і розрізи. Призначення, класифікація перерізів, правила їх виконання» є однією з важливих і фундаментальних тем програми навчального предмета «Технічне креслення». Знання, які отримають учні під час вивчення цієї теми уроку необхідні для визначення перерізів і розрізів на кресленнях, їх призначення, класифікацію. Вміння виконувати розрізи та перерізи на кресленнях, а також правила їх виконання сприяють розвитку просторового уявлення у учнів, загальних понять у технічному кресленні.
Тема програми з «Технічного креслення» «Перерізи і розрізи. Призначення, класифікація перерізів, правила їх виконання» одна з складних тем в кресленні, тому від того, як учень її зрозуміє залежить подальше формування в нього знань і вмінь з креслення.
Методична розробка за темою «Перерізи і розрізи. Призначення, класифікація перерізів, правила їх виконання» спонукає учнів до активної участі в уроці при вивченні теми уроку із-за використання інтерактивних методів навчання (таких як гра «Квест»)

Автор: 

Шекула Олена Володимирівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід