Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Сказки Африка. Сказки про Абу Нуваса. Абу Нувас строит дом

0

Некогда Абу Нувас построил дом в два этажа. Верхний этаж он продал купцу, а в нижнем долго и счастливо жил сам. Но потом вдруг вздумалось ему уехать и поселиться в другом месте.

Автор: 

невідомий

Шановна пані! Невже бажання заробити понад усе? Це все ж таки методичний портал, а не бібліотека. Я ще можу зрозуміти, коли друкуються програмовані твори. А оці всі казки кому потрібні? Ви тільки засмічуєте сайт.

??

Шановна Лена90! Відповідно до структури та завдань методичного порталу є такі розділи: дитяча література, художня література, аудіоматеріали, відеоматеріали, словники та таке інше. Відповідно до цього і надаються вказані матеріали. До речі Вам ніхто не забороняє також надавати відповідні матеріали та заробляти на цьому кошти.

Чрезмерная способность получать прибыль развивает жадность

Трудолюбие и желание наполнить сайт новыми материалами Вы называете - "Чрезмерная способность получать прибыль"? Кстати, у Вас есть точно такое же право получать прибыль. Как говорится - солнце светит всем одинаково. Успехов на методпортале.

Це більше схоже на бажання "залити" якомога більше нікому не потрібних файлів. Ви не наповнюєте сайт цікавими матеріалами, а тільки засмічуєте всяким непотребом. Яка користь від отих африканських казок? Не важливо чим наповнити сайт, аби тільки побільше. Оце і все чого ви прагнете.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід