Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Розробка уроку з предмету "перукарська справа" , тема "способи колорування волосся"

1

Розробка уроку "Способи колорування волосся" Пізнавальна мета: формування, засвоєння та закріплення знань, вмінь та навичок з виконання колорування волосся , вивчення технологічного процесу колорування волосся радіальним методом, та методом “ кільця-равлики” ,використання мультимедійних та наочних засобів навчання при формуванні навичок самостійної роботи з предмету перукарська справа..
Розвиваюча мета: формування вміння працювати як в групі, так і самостійно, аргументувати , відстоювати та висловлювати власну думку, вислуховувати опонента, бути активним у прийнятті рішень, аналізувати, критично осмислювати та використовувати отриману інформацію.
Виховна мета : виховати вміння відповідально і зосереджено працювати, застосовувати прийоми контролю і самоконтролю, формування якостей особистості: працелюбність, активність, охайність.
Форма організації навчальної діяльності: самостійна робота, робота в малих групах.
Методи і прийоми навчання: робота з електронними носіями інформації; перегляд кінофільму з обговоренням, самостійна робота з літературою.
Дидактичне та матеріально технічне забеспечення.: відеозапис фарбування волосся, ілюстрації, картки-завдання, плакат, підручники, конспекти.

Автор: 

Циганок Наталія Василівна, викладач спецдисциплін професії "Перукар (перукар-модельєр)", Старобільський професійний ліцей

Отримати сертифікат

Користувацький вхід