Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Презентація навчання техніки гри у волейбол для 5 - 11 класів

0

Анотація презентації навчання техніки гри у волейбол для учнів 5 – 11 класів.
Презентація розроблена на основі навчальної програми з фізичної культури для 5 - 11 класів, складена згідно комплексної програми фізичного виховання для учнів 5 – 11 класів (автори Т.О.Круцевич та інші, під редакцією С.М.Дятленка, 2011 рік) і являється звеном в ланцюзі уроків по темі «Волейбол». Презентація включає в себе відеоролики і направлена на навчання учнів елементам техніки волейболу, розкриває питання про правила гри, варіанти передач м’яча, техніки подач м’яча, тактичні дії і вміння застосовувати їх в навчальній грі. Даний матеріал може бути цікавим для вчителів фізичної культури. Тренерам і студентам факультетів спортивного напрямку.
Мета презентації – навчання дітей грі у волейбол з використанням раціональних технічних і тактичних прийомів, зміцнення здоров’я.

Автор: 

Яковенко Владислав Миколайович, учитель фізичної культури Шевченківського навчально - виховного комплексу "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Конотопської районної ради Сумської області

Отримати сертифікат

Користувацький вхід