Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


План - конспект проведення уроку баскетболу в 7 класі

0

Анотація уроку фізичної культури в 7 класі по темі «Баскетбол».
Урок розроблений на основі навчальної програми з фізичної культури для 7 класу, складений згідно навчальної програми з фізичної культури для учнів 5 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (автори Т.О.Круцевич, Д.В.Деменков, С.М.Дятленко, Н.С.Кравченко, О.М.Лакіза, І.Х.Турчик, С.М.Чешейко, 2014 рік) і являється звеном в ланцюзі уроків по темі «Баскетбол». Урок направлений на навчання учнів елементам техніки баскетболу, розкриває питання про правила гри, варіанти ведення м’яча, технічні та тактичні дії гравців в навчальній грі. Даний матеріал може бути цікавим для вчителів фізичної культури, тренерам і студентам факультетів спортивного напрямку.
Мета уроку - поглибити знання учнів з історії виникнення й розвитку баскет-болу. Повторити правила гри у баскетбол.
Закріпити отримані дітьми навички й уміння з техніки виконання стійки гравця та пересування у захисній стійці з м’ячем і без м’яча, ведення м’яча в русі й на місці. Кидки мяча у русі після двох кроків. Розвиток в учнів загальної витривалості. Оновлення рухової пам'яті шляхом повторення отриманих навичок і умінь, створення умов для самостійного розвитку кондиційних якостей.

Автор: 

Яковенко Владислав Миколайович, вчитель фізичної культури Шевченківського навчально - виховного комплексу "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Конотопської районної ради Сумської області

Отримати сертифікат

Користувацький вхід