Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Вправи до круглого столу «РОЗВИТОК ЧИТАЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ»

0

Матеріали до круглого столу «Розвиток читацьких кометентностей на уроках української літератури», Олена Ридош, учитель вищої кваліфікаційної категорії Билбасівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Слов’янського р-ну, Донецької обл.
Теоретичні і практичні матеріали присвячено проблемі організації читацької діяльності школярів із використанням інноваційних педагогічних технологій на особистісно зорієнтованому уроці української літератури в умовах реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
В роботі описані та проілюстровані програмовим матеріалом методи і прийоми новітніх педагогічних технологій. Матеріали підкажуть, як урізно-манітнювати уроки, позакласні заходи та факультативи, здійснювати особистісно зорієнтоване навчання дітей, яке ґрунтується на сприйнятті індивідуальності, самоцінності дитини, що надає учневі змогу саморозвиватися та самореалізовуватися, враховуючи його можливості, особливості, здібності, активізує його внутрішні ресурси, створює і збагачує його досвід емоційних переживань та інтелектуального та творчого розвитку.
Для учителів української мови та літератури.

Автор: 

Ридош Олена Віталіївна, учитель української мови та літератури Билбасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід