Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Конспект уроку в 6 класі

0

УРОК 17
Тема : Жанрова палітра інструментальної музики.
Мета. Ознайомити з особливостями інструментальної музики та характерними ознаками жанрів камерно-інструментальної музики, характерними ознаки жанрів інструментальної музики та їх класифікацією, розглянуги різницю між інструментальними камерними та симфонічними творами.
Розвивати вміння учнів уважно слухати камерно-інструментальну музику та знаходити на слух характерні ознаки жанрів камерно-інструментальної музики, знаходити взаємозв'язок між жанрами та характерними засобами музичної виразності твору, розвивати вміння висловлювати власні музичні враження від прослуханих творів.
Виховувати інтерес до слухання класичної камерно-інструментальної музики та виконання дитячих пісень сучасних українських композиторів.
Тип уроку: комбінований, урок введення в тему.
Обладнання: музичний інструмент, програвач, мультимедійна дошка, ілюстрації до музичного твору та пісні або мультимедійна презентація, портрет композитора Л. ван Бетховена.
Основні поняття для засвоєння: інструментальна та камерно-інструментальна музика, характерні ознаки жанрів інструментальної музики, класифікація інструментальних жанрів музичного мистецтва.
Твори, що вивчаються на уроці:
• Л. ван Бетховен. П'єса «До Елізи» (у класичному варіанті та сучасній обробці).
• «Зима» (слова і музика В. Островського).

Автор: 

Іванов Станіслав Володимирович

Джерело: 

muzblog.ucoz.ua

Отримати сертифікат

Користувацький вхід