Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Навчальний експеримент на уроках фізики

0

У навчанні фізики провідну роль відіграють експериментальні вміння. Це обумовлено тим, що фізика — експериментальна наука. Усі її висновки і досягнення спираються на правильно поставлений експеримент, спостереження і вимірювання. Тому одним з головних завдань курсу є формування i розвиток в учнів експериментальних умінь i дослідницьких навичок.
До сьогодні немає чіткого вичерпного визначення, що таке експериментальні вміння. Більш вдалим є розуміння під експериментальними уміннями таких умінь, які дозволяють учням успішно здійснювати самостійну експериментальну діяльність, проводити дослідження.
І тому завдання вчителів сформувати в учнів свідоме ставлення до навчання, розуміння матеріалу, а не механічне запам’ятовування, яке не дає стійких знань. Цієї мети кожен вчитель досягає використовуючи свої прийоми. Більшість інформації про навколишній світ людина отримує за допомогою органів зору, тому найбільш вдалим при викладанні фізики, я вважаю, повинні бути зорові подразники, а саме навчальний експеримент.

Автор: 

Кос Анна Олександрівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід