Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок з теми «Мій будинок» (квартира) та умеблювання

0

Урок для 4-го класу з теми «Мій будинок» (квартира) та умеблювання

Складено відповідно до вимог нової програми «Іноземні мови, навчальна програма для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів 1-4 класи, 2016», Державного Стандарту початкової школи, комунікативного, ситуативного, діяльнісного та особистісно-орієнтованого підходів до навчання, а також вікових особливостей учнів. Урок побудовано за підручником М. Ростоцька, О Карпюк «Англійська мова для 4-го».

Brain-storming сприяє більш глибокому переосмисленню учнями слова «домівка», спонукає учасників проявити свою уяву, а завдання «Matching» (робота з прислів’ями) привчає учнів цінувати мудрість народної скарбниці.
Читання тематичного тексту разом з післятекстовими завданнями допоможе учням складати аналогічні зв’язні повідомлення про свій власний будинок (квартиру).
Робота з піснею «A Room of Your Own» сприятиме розвиткові фонетичного та інтонаційного слуху, покращенню фонетичних навичок.
Фізкультхвилинка «If you are happy» є релаксаційним моментом під час уроку, а також підтверджує наявність здоров’я збережуючих технологій.
Комунікативна ситуація, яка пропонується учням в ході уроку сприяє розвиткові соціокультурної компетенції, комунікативних навичок учнів та наближена до умов реального життя.
Розв’язування кросворду допомагає розвивати учнівські лексичні та орфографічні навички, а також розвиває критичне мислення учнів.
Групова робота, під час якої учні малюють кімнату (в межах комунікативної ситуації) сприяє розвиткові почуття колективізму, толерантному ставленню до товаришів, а презентація результатів групової роботи, у вигляді рольової гри, сприяє розвиткові навичків діалогічного мовлення та готовності до іншомовного спілкування.
Рефлексія дозволяє учням критично оцінювати свій рівень навченості та бачити перспективи власного самовдосконалення.
Таким чином, ми бачимо, що весь урок підпорядкований практичній, освітній, розвивальній та виховній цілям навчання, які досягаються під час його проведення та сприяють різнобічному розвитку особистості учня, завдяки використанню таких інтерактивних технологій, як «Мозковий штурм», робота в парах, рольова гра, тощо.
А зображувальна наочність та роздатковий матеріал допомагають унаочнити урок та зробити його яскравішим.

Вчитель враховує у своїй діяльності те, що дозволяє не тільки раціоналізувати навчальний процес, а й зробити його ефективнішим.

Автор: 

Корецька Алла Веніамінівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід