Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок з теми «Яка сьогодні погода? Чи подобається тобі погода за вікном?»

0

Урок для 2-го класу з теми «Яка сьогодні погода? Чи подобається тобі погода за вікном?» складено згідно з вимогами нової програми з англійської мови навчальна програма для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів 1-4 класи 2016, в межах вивчення теми «Природа», відповідає вимогам Державного стандарту початкової школи та віковим особливостям учнів. Музика з твору Чайковського «Пори року» з перших хвилин уроку викликає в учнів позитивні емоції.

Етап «Prediction» сприяє зняттю нервового стресу, релаксації та налаштовує учнів на позитивний настрій.
Девіз уроку, римовані загадки, підготовлені учнями, фонетична зарядка та монологічні повідомлення про погоду за вікном розвивають в учнів навички усного мовлення, сприяють розвиткові критичного мислення, доводять учням, що й насправді «Кожна пора року чудова по-своєму».
А діалог англійця з українцем (з опорою на підстановчу таблицю), який підпорядкований ситуації, відтворює типовість мовленнєвих структур та їх відповідність нормам, доводить ситуативність та тематичну організованість навчального матеріалу, показує соціокультурне спрямування процесу навчання, сприяє розвиткові культури іншомовного спілкування.
Зняттю психоемоційного напруження сприяє тематична фізкультхвилинка «I’m a dancing Christmas tree», під час якої діти не лише співають, а й виконують певні рухи, повторюючи їх за ялинкою.
Для того, щоб написати листа Кар Каричу (герой «Смішариків») діти проводять «Survey», під час якого дізнаються про дні народження своїх товаришів і потім вони рахують скільки учнів їхньої групи мають день народження в кожному з місяців: тобто складають міні-повідомлення з опорою на звороти «There is/are».
Оскільки ефективному запам’ятовуванню матеріалу сприяє раціональне співвідношення між словесним та наочним способами його пред’явлення здійсненню діяльнісного підходу до навчання сприяє також робота учнів у групах та гра «Months of the year», які стимулюють ініціативне мовлення, дають учням можливість відчути радість володіння мовою, тощо, а також є засобом закріплення лексичних одинць з опорою на мовні зразки та граматичні структури. Адже невипадково комунікативне завдання опису малюнка є у плані формування механізмів монологічного висловлювання найбільш зрозумілим і доступним для дітей цього віку.
Таким чином ми бачимо, що даний урок відповідає вимогам сучасного уроку, під час проведення якого існує взаємопов’язане та збалансоване навчання 4-м видам мовленнєвої діяльності та враховуються принципи комунікативно-ситуативного, особистісно-орієнтованого та діяльнісного підходів до навчання, а також можна спостерігати соціокультурне спрямування навчання.
Завдяки всьому, зазначеному вище я й досягла триєдиної мети уроку, а також вважаю, що цей урок сприятиме вихованню в учнів любові до природи в різні пори року, сприятиме залученню учнів до більш уважного спостереження за природою в різні пори року.
Плануючи цей урок (як і всі інші), я завжди пам’ятаю положення про те, що урок англійської мови у початковій школі обов’язково має бути оснащеним наочністю (див. презентацію), і це має бути «золотим правилом» для вчителя, що навчає іноземної мови молодших школярів.

Автор: 

Корецька Алла Веніамінівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід