Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


ВЗАЄМОДІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З СІМ’ЯМИ ВИХОВАНЦІВ ЩОДО: ІНТЕГРАЦІЇ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЇЇ ДИТИНИ

0

Організація повноцінної взаємодії педагогів і батьків є на сьогодні одним із найважливіших завдань, що стоять перед колективами дошкільних закладів. Компетентність, дипломатичність – запорука успішної взаємодії ДНЗ і родини. Першою фазою соціалізації дитини – є виховання і сім’ї. тут дитина встановлює свої перші зв’язки з іншими людьми, з рідними. На всіх етапах життя людини сім’я є найважливішим компонентом мікросередовища. У житті дитини протягом перших років домінують соціалізуючи впливи сімейного оточення.
Перевага сім’ї як виховного колективу полягає в тому, що дитина має можливість постійно спостерігати поведінку батька й матері в неофіційних сімейних стосунках; спілкувався з людьми різного віку, таті, життєвого досвіду; просто і природно залучатися до реального життя. У сім’ї складаються емоційно насичені взаємини між батьками й дітьми, які мають особистісний характер, набувається необхідний соціальний досвід.

Автор: 

Марина Сергіївна Яшник , вихователь Дошкільний навчальний заклад №11 «Зірочка» (ясла – садок) комбінованого типу Смілянської міської ради Черкаської області.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід