Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Вода - наше спільне багатство

0

Освіта сталого розвитку для дітей дошкільного віку вперше стартує в Україні. Особливості її організації в дошкільному закладі зумовлені специфікою розвитку психічних процесів у дітей дошкільного віку, їх світоглядом, проте її принципи є загальними.
Поняття сталого розвитку виражає досить просту ідею: необхідно досягнути гармонії між людьми з одного боку і суспільством та природою – з іншого.. поняття сталий розвиток можна розуміти як стратегію виживання і безперервного процесу цивілізації та окремих країн в умовах збереження навколишнього середовища (насамперед біосфери).
Вода – найцінніше багатство, без якого життя на Землі неможливе. Запаси чистої води на землі катастрофічно виснажені. Кожна людина на планеті повинна навчатися берегти воду, економно її витрачати.
Влаштовуйте проведення різноманітних дослідів з водою з метою визначення її властивостей з дотримання правил екологічного використання води. Під час миття рук чи в інших випадках користування водою, постійно звертайте увагу дітей на вмикання економного струменя води. Пропонуйте дітям спостерігати, наскільки члени їх родини економно використовують воду.

Автор: 

Яшник Марина Сергіївна, вихователь, Дошкільний навчальний заклад №11 "Зірочка" (ясла - садок) комбінованого типу Смілянської міської ради

Отримати сертифікат

Користувацький вхід