Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок (Дієслово)

0

Анотація до розробки уроку
з української мови для 3 класу по темі «Дієслово» , розроблена відповідно до діючої програми та підручника «Українська мова»

Автор: Качуренко К. В., учитель початкових класів НВК №3 м. Дніпродзержинська, учитель вищої категорії, «старший учитель».

Тип уроку вибраний відповідно до місця уроку в виучуваній темі.
Види роботи відповідають віковим особливостям учнів, дозволяють активізувати їх навчальну діяльність. Використання різних видів роботи сприяє зниженню втомлюваності учнів. Оптимально організована самостійна робота учнів з урахуванням рівня їх навчальних можливостей.
Розробка уроку має чітку гнучку структуру, містить різнорівневі різноформатні завдання, що орієнтовані на вимірювання рівня сформованих ключових та предметних компетентностей і компетенцій, укладених з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів. Подані завдання допоможуть закріпити і перевірити набуті знання, встановити прогалини й недоліки, спланувати роботу з їх усунення.
Різноманітні форми роботи, представлені в розробці, охоплюють широке коло дій, прийомів діяльності, виявляють різні рівні засвоєння навчального матеріалу, прогалини у підготовці учнів і допомагають спроектувати заходи з метою їх усунення. Окрім того, у завданнях прослідковуються міжпредметні зв’язки з літературою, історією, мистецтвом. Колективна робота учнів поєднується з виконанням індивідуальних диференційованих завдань. Містить завдання для розбору речення, звукового аналізу слів, робота із словниковими словами.
Використавши одну з інноваційних технологій, а саме – ігрову, я прагнула створити умови для повного індивідуального розвитку дитини, задоволення природних потреб кожного учня, актуалізації можливостей дитини. Використання ігрової технології – це спосіб, на мій погляд, зробити серйозну роботу цікавою, а зовсім не спосіб звільнити дитину від неї. Гра – розвага – це зовсім не гра – навчання.

Автор: 

Качуренко Катерина Василівна, вчитель початкових класів, НВК№3 м. Кам'янське

Отримати сертифікат

Користувацький вхід